Poznaj biuro wirtualne

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi biura i administracji dokumentacją firmową. Stworzyliśmy wirtualne biuro z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą zoptymalizować koszty działalności i zyskać prestiżowy adres dla swojej działalności.
Nasza oferta
+0
Ponad 600 zadowolonych klientów
0
Pakiety do wyboru
0
Od ponad 13 lat działamy w branży

Szukasz adresu dla firmy? Wybierz wirtualne biuro!

Zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorcom możemy zaproponować wszystko to, co najlepsze dla biznesu. Wirtualne biuro, które prowadzimy to przede wszystkim nienaganny adres dla biznesu. Dzięki temu Twoja firma zyska w oczach potencjalnych klientów oraz współpracowników biznesowych. Wybierając nasze wirtualne biuro, możesz wpisać prestiżowy adres na faktury firmowe, podczas rejestracji firmy w urzędzie, a także prowadzić na miejscu spotkania biznesowe. Do Twojej dyspozycji przekażemy nowoczesną powierzchnię biurową i konferencyjną, gdzie bez najmniejszego problemu spotkasz się z kontrahentami, a nawet przeprowadzisz szkolenia pracownicze. Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam na uruchomienie wirtualnego biura dopasowanego do potrzeb nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Wirtualne biuro i adres do korespondencji

Prowadząc biuro wirtualne, stawiamy na najwyższe standardy obsługi klienta, szeroki zakres usług oraz przejrzyste warunki współpracy. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników obsługujących wirtualne biuro. To przekłada się na wysoki poziom skuteczności naszych działań, a także pełne zadowolenie przedsiębiorców. Podpisując umowę z wirtualnym biurem, otrzymujesz nie tylko adres w renomowanej lokalizacji na terenie wybranego miasta, ale także możliwość przyjmowania korespondencji przez pracowników biura. To duże ułatwienie dla osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki oraz małe i duże firmy. W Biurostacja zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla firmy jest optymalizacja kosztów, zarządzanie dokumentacją i prestiżowa lokalizacja. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że warto wybrać nasze wirtualne biuro.
Poznaj pakiety usług

Wirtualne biuro - prestiż, profesjonalizm i doświadczenie

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu  zakres usług wirtualnego biura jest zawsze dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Nasi eksperci czekają, aby pomóc Ci w wyborze odpowiedniego pakietu dla swojego przedsiębiorstwa.

Wynajmij wirtualne biuro i nie martw się o koszty!

Cennik
Wirtualna asystentka w pakiecie
Współpraca z wirtualnym biurem Biurostacja to dostęp do szerokiego zakresu usług przydatnych dla każdego biznesu.

Możemy zaproponować kompleksowe wsparcie wirtualnej asystentki, która zajmie się odbieraniem telefonów, zarządzeniem korespondencją oraz archiwizacją dokumentów firmowych.
Wsparcie merytoryczne doświadczonych osób
Zatrudniamy wykwalifikowanych ekspertów, którzy udzielą rzetelnych informacji o tym, jak zoptymalizować koszty prowadzenia działalności i rzetelnie zarządzać biznesem.

Poznaj nasze biuro wirtualne

Pełna prywatność

Naszym klientom jesteśmy w stanie zagwarantować pełną anonimowość. Nie musisz ujawniać prywatnego adresu, aby prowadzić firmę.

Odbiór korespondencji

Zajmiemy się listami, które nadejdą na adres firmowy. Wirtualne biuro odbierze Twoją korespondencję i przechowa ją do dnia odbioru.

Powiadomienia e-mail

Rozwinęliśmy swoje usługi tak, aby zapewnić najwyższe standardy obsługi. Wysyłamy powiadomienia e-mail o kluczowych sprawach.

Redukcja kosztów

Usługi naszego biura wirtualnego nie są drogie. Wybierz odpowiedni pakiet usług, a zoptymalizujesz koszty prowadzenia firmy.

Transparentność umowy

Wyróżnikiem naszego biura wirtualnego jest transparentność świadczonych usług - prosta umowa i jasno określone koszty.

Brak limitów

Nie ograniczamy liczby przesyłek oraz korespondencji firmowej, dostarczanej na adres biura wirtualnego.

Optymalna umowa

Podpisując umowę z biurem wirtualnym, ustalasz optymalny dla działalności czas trwania umowy. Z nami możesz działać długofalowo.

Nowoczesne urządzenia

Na terenie biura wirtualnego udostępniamy nowoczesny sprzęt biurowy, m.in. skanery i drukarki. Dbamy o wygodę naszych klientów.

Biuro wirtualne - opinie klientów

Dowiedz się, dlaczego tak wielu klientów zdecydowało się na współpracę z naszym wirtualnym biurem. Poznaj opinie i przekonaj się, że Biurostacja to dobry wybór!

Wpisy na blogu

Przeczytaj więcej o działalności wirtualnego biura, poznaj porady i dowiedz się, jak optymalizować koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Na blogu biura wirtualnego znajdziesz wiele ciekawych wskazówek, porad i informacji o optymalizacji biznesu.

Usługi wirtualnego biura - dla kogo i po co?

Rejestracja firmy na adres wirtualnego biura niesie ze sobą wiele korzyści. Dzięki temu zyskasz gwarancję, że Urząd Skarbowy będzie mógł wygodnie przeprowadzić ewentualne kontrole w dostosowanej przestrzeni biurowej, a firmowa korespondencja będzie przechowywana z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Nowoczesne i doskonale wyposażone biura to szansa na szybszy rozwój przedsiębiorstwa, a także lepszy wizerunek w oczach […]

Przeczytaj

Wynajem sali konferencyjnej a wirtualne biuro

Organizacja spotkania biznesowego to nie lada wyzwanie, szczególnie w trakcie poszukiwania wynajmu sal szkoleniowych. Firmy, które korzystają z usług wirtualnego biura, mogą wygodnie przenieść odpowiedzialność za przygotowanie konferencji na pracowników biurowych. Dzięki temu wszelkie sprawy organizacyjne i formalności są załatwiane bez zbędnego stresu i z odpowiednim wyprzedzeniem na rezerwację sali. Bardzo często zdarza się, że […]

Przeczytaj

5 obowiązków wirtualnej asystentki

W zawodzie wirtualnej asystentki liczy się przede wszystkim opanowanie, doświadczenie w obsłudze biurowej oraz kompleksowa wiedza z zakresu prawa, marketingu, księgowości, a nawet prowadzenia biznesu. Można powiedzieć, że asystentka wirtualna to osoba od tzw. zadań specjalnych, która zajmuje się prowadzeniem social mediów, ustalaniem harmonogramów prac, zarządzaniem dokumentacją firmową oraz budowaniem pozytywnych relacji z klientami i […]

Przeczytaj

Wirtualne biuro a kontrola skarbowa

Kontrola skarbowa jak najbardziej może odbyć się pod adresem wirtualnego biura, choć nie zawsze. Urzędnicy przeprowadzają kontrolę zawsze tam, gdzie są prowadzone księgi rachunkowe przedsiębiorstwa. Jeśli wynajmujesz wirtualne biuro wraz z pełną obsługą biurową, księgową i podatkową - kontrola podatnika odbędzie się pod adresem wirtualnej siedziby. Zgodnie z przepisami adres prowadzenia firmy nie musi być […]

Przeczytaj
WSZYSTKIE WPISY
Wirtualne biura na wynajem w całej Polsce. Minimum formalności. Prestiżowe lokalizacje. Atrakcyjne pakiety. W Biurostacji znajdziesz swoje wirtualne biuro.
polityka prywatności i plików cookies
Wszystkie prawa zastrzeżone 2023.
PROJEKT:
chevron-down