Wirtualne biuro Wrocław

Szukasz wirtualnego biura we Wrocławiu? Chcesz mieć prestiżowy adres do rejestracji firmy? W takim razie wybierz jeden z naszych pakietów. Wirtualny adres to ogromne oszczędności, prestiż oraz dostęp do nowoczesnej powierzchni biurowej.

Sprawdź cennik
Wirtualna asystentka dla firmy we Wrocławiu

Proponujemy kompleksowe wsparcie dla osób, które potrzebują prestiżowego adresu siedziby firmy we Wrocławiu.
Nasze usługi to: obsługa korespondencji, wynajem sal konferencyjnych, powierzchni biurowych oraz wsparcie ekspertów z zakresu księgowości i prawa.

Zoptymalizuj koszty prowadzenia firmy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wirtualny adres biznesowy do nie wszystko, co potrzebne do prowadzenia firmy. Nasze pakiety są przystępne cenowo, dzięki czemu optymalizacja kosztów w trakcie prowadzenia działalności jest o wiele łatwiejsza. Biuro wirtualne we Wrocławiu to wiele usług dostępnych w rozsądnych cenach, czyli alternatywa dla standardowego wynajmu biura w dużym mieście.

Zadbaj o prywatność przedsiębiorstwa

Wirtualny adres firmy we Wrocławiu przydaje się nie tylko w celu rejestracji nowej działalności gospodarczej. Oferta wirtualnego biura to gwarancja pełnej prywatności korespondencji firmy we Wrocławiu. Nasi eksperci zajmą się odbiorem korespondencji, archiwizacją, a także przekazywaniem kluczowych informacji do przedsiębiorców, np. e-mailowo lub telefonicznie.

Skorzystaj z rzetelnej pomocy

Wybierając wirtualny adres we Wrocławiu, zyskasz nie tylko adres do korespondencji dla swojej firmy, ale także wsparcie wykwalifikowanych ekspertów z zakresu prawa, księgowości, a także obsługi biurowej. Po rejestracji firmy we Wrocławiu na adres wirtualnego biura możesz też skorzystać ze wsparcia tłumacza i doradcy podatkowego - a to wszystko w ramach jednego pakietu usług!

Dlaczego warto wybrać biuro wirtualne - Wrocław?

Proponujemy szeroki zakres usług dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Pomagamy obniżyć koszty związane z wynajmem powierzchni dla fizycznego biura i gwarantujemy pełne wsparcie merytoryczne. Sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować.

Sprawdź cennik

Nowoczesna strefa coworkingowa

W Biurokracja wiemy, jak trudne bywa prowadzenie własnej firmy. Z tego względu udostępniamy wirtualny adres biura z możliwością skorzystania ze strefy coworkingowej. Stworzyliśmy kreatywną przestrzeń do pracy, rozwoju oraz przeprowadzania spotkań biznesowych. Nasze wirtualne biuro we Wrocławiu to także idealne miejsce dla freelancerów i świeżych start-upów, gdzie redukcja kosztów prowadzenia działalności ma ogromne znaczenie. Na miejscu udostępniamy profesjonalny sprzęt biurowy, możliwość skanowania dokumentów, a także wsparcie wykwalifikowanych ekspertów dostępnych w ramach pakietów usług.

Wirtualne biuro Wrocław - ekonomia i prestiż

Prowadząc wirtualne biuro we Wrocławiu, dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom wszystko to, co najlepsze. Udostępniamy prestiżowy adres dla przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć rozpoznawalność marki na rynku oraz przyjmować kontrahentów na spotkania biznesowe w doskonałej lokalizacji. Często zdarza się, że formalności związane z wynajmem powierzchni biurowych są skomplikowane, a dodatkowo generują wysokie koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Z tego względu warto zdecydować się na wynajem wirtualnego biura we Wrocławiu. To ekonomiczne podejście do prowadzenia biznesu z dostępem do kompleksowej obsługi biurowej.

Jakie korzyści daje wirtualne biuro we Wrocławiu?

Udostępnianie adresu siedziby firmy to nie wszystko, co możesz zyskać po podpisaniu umowy wynajmu wirtualnego biura we Wrocławiu. Nasze usługi to oferta skierowane dla firm, które nie mają doświadczenia w prowadzeniu biura, a także potrzebują prestiżowy adres korespondencyjny. Decydując się na założenie i prowadzenie działalności pod adresem wirtualnego biura we Wrocławiu, zyskujesz naprawdę wiele:

  • niższe koszty prowadzenia działalności,
  • prestiżowy adres biura dla swojej działalności,
  • dostęp do kompleksowych usług obsługi biurowej.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wybierz prawdopodobnie najtańsze biuro wirtualne Wrocław i przekonaj się, że warto rozpocząć prowadzenie własnego biznesu na zasadach biura wirtualnego. Decydując się na nasze usługi, nie musisz martwić się o żadne ukryte koszty. Proponujemy przejrzystą umowę, która nie uwzględnia nieprzewidzianych wydatków.

Jak wynająć wirtualne biuro we Wrocławiu?

Krok 1

Skontaktuj się z przedstawicielem wirtualnego biura. Nasz specjalista przedstawi Ci szczegółową ofertę i zakres usług w ramach pakietów. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, abyś mógł łatwiej podjąć decyzję o wynajmie wirtualnego biura.

Krok 2

Określ potrzeby swojego przedsiębiorstwa i zweryfikuj warunki proponowane w ramach pakietów wirtualnego biura we Wrocławiu. Nasza oferta jest elastyczna, kompleksowa i dopasowana do różnego rodzaju działalności gospodarczych.

Krok 3

Podpisz umowę wynajmu wirtualnego biura. Możemy współpracować tylko przez miesiąc, a nawet przez cały rok. Czas trwania umowy ustalimy na etapie rozmów. Po podpisaniu dokumentów możesz już korzystać z wirtualnego adresu korespondencyjnego dla swojej firmy.

Wirtualne biuro Wrocław - zobacz dostępną przestrzeń biurową!

Cennik wirtualnego biura

W cenie każdego pakietu zawarte są podstawowe i najważniejsze opcje wirtualnego biura:
Adres do rejestracji i korespondencji
Odbiór listów bez limitu
Powiadomienia e-mail o każdym liście
Dodatkowe opcje jak: Odbiór przesyłek kurierskich, skanowanie dokumentów i powiadomienia SMS, ustalamy indywidualnie z każdą osobą. 
WYNAJMIJ WIRTUALNE BIURO

Pakiet 1 msc.

120 zł msc.

Przy płatności miesięcznej

Pakiet 3 msc.

90 zł msc.

Przy płatności kwartalnej

Pakiet 6 msc.

75 zł msc.

Przy płatności półrocznej
Najczęściej wybierany

Pakiet roczny

60 zł msc.

49 zł msc.

Przy płatności rocznej
WYNAJMIJ WIRTUALNE BIURO

Biuro wirtualne we Wrocławiu - FAQ

Firmowa korespondencja może być odebrana przez osobę upoważnioną do reprezentowania interesów firmy. W przypadku spółek są to osoby wchodzące w skład zarządu zgodnie z informacjami w KRS. Inne formy prawne działalności wymagają pisemnego upoważnienia dla osoby, która ma zamiar odebrać firmowe listy.

Nie potrzebujemy pieczątki Twojej firmy. Do odbioru korespondencji firmowej wystarczy nam jednorazowe upoważnienie dla pracownika biura i to wszystko. Cała dokumentacja przychodząca będzie bezpiecznie czekać na odbiór przez przedstawiciela firmy.

Pracownik wirtualnego biura we Wrocławiu jest w stanie wykonać skany firmowej dokumentacji, ale tylko przy wcześniejszym pisemnym upoważnieniu przez właściciela przedsiębiorstwa. Skany dokumentów wysyłamy na wskazany adres e-mail.

Kontakt z namiCennik wirtualnego biura
Wirtualne biura na wynajem w całej Polsce. Minimum formalności. Prestiżowe lokalizacje. Atrakcyjne pakiety. W Biurostacji znajdziesz swoje wirtualne biuro.
polityka prywatności i plików cookies
Wszystkie prawa zastrzeżone 2023.
PROJEKT:
chevron-down